Gravür Tablo - Manevi Ruhumuz Olan Çanakkale Silüetinin Ahşaba Yansıması

Ürün Kodu : Gravür-06
649,00 TL
295,00 TL %55 İndirimli
9 X 34,87 taksit seçenekleri ile        El emeği göz nuru olup, milim milim yakılarak yapılan, yok olmaya yüz tutmuş Anadolu'ya özgü, gravür sanatı adı verilen ahşap dağlama sanatımızın canlandırılması.

        Bu vesile ile, Atatürk'ün hiç yanından ayırmadığı ünlü fotoğrafçısı Cemal Işıksel'in çektiği nadide portreler ve Türkiye Cumhuriyeti'mizin manevi ruhu olan Çanakkale silüetimiz, Türkiye, İstanbul ve bize özgü Hüsnü hat sanatını, Ressamlarda Altın ölçü olarak bilinen 50x70 boyutlarıyla dünyaya tekrar tanıtıyoruz.

        Kendi veya firma isminiz, Aile portreleriniz özel çalışılır. Sevdiğiniz ve sevdiklerinize verebileceğiniz en özel hediyeleri en uygun fiyata bulabileceğiniz tek yer.

        İngiliz kraliyet ailesi mensupları, Japon devlet büyükleri, Amerika'nın önde gelen aileleri, Eski devlet başkanları, Arap dünyasının kraliyet ailesi Türkiye'den Sn. Cumhurbaşkanımız, devlet erkanlarımız, ordu komutanlarımız, büyük iş adamlarımız, seçkin müşterilerimiz arasındadır.

        Siz de bu özel müşterilerimizin arasında olmak istemez misiniz ?Your SEO optimized title page contents Bilgisayar Bilgisayar